Odzież i obuwie domowe z wełny od Welmax

-

Dom jest miejscem gdzie możemy czuć się swobodnie, możemy zdjąć niewygodne ubrania i odprężyć się w fotelu po całym dniu pracy.

Wielu z nas na co dzień boryka się z różnymi problemami- zbyt szybko marzniemy, cierpimy na nadpotliwość lub bolą nas stawy. Klimatyzowane pomieszczenia, w których pracujemy często pogarszają przykre dolegliwości.
Odpoczywając w domowym zaciszu możemy temu zaradzić korzystając z odzieży i obuwia wykonanego z wełny.

owcza welna welmax

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, firma Welmax poszerzyła ofertę o takie właśnie produkty. Do wyboru mamy kapcie, kamizelki i szlafroki wełniane.

Odzież wykonana jest z najwyższej jakości wełny merynosa– jest to hiszpańska rasa owiec, hodowana w Australii i Nowej Zelandii.Jest ona bardzo cienka i miła w dotyku dzięki temu, że posiada krótkie włókna.
W kontakcie z ciałem wykonuje mikromasaż, który pobudza krążenie krwi. Jest to bardzo wskazane u osób cierpiących na reumatyzm i inne schorzenia stawów, w przypadku których objawy nasilają się pod wpływem zimna.

welmax opinie
Wełna z merynosa sprawia, że utrzymujemy odpowiednią temperaturę ciała i jednocześnie jesteśmy chronieni przed nadmierną potliwością, ponieważ pochłania ona i odprowadza nadmiar wilgoci, neutralizując przy tym brzydkie zapachy.
Ponadto owcza wełna charakteryzuje się dużą trwałością i najlepszą jakością wykonania.

Ostatnie posty

Kategorie