Pozwól sobie na luksus w kuchni- poznaj naczynia Welmax Premium Lux

-

Osoby, których pasją jest zdrowe gotowanie, spędzają bardzo dużo czasu w kuchni udoskonalając swoje przepisy i testując różne sposoby przyrządzania dań.

Oprócz wyboru odpowiednich produktów spożywczych bardzo istotną kwestią dla większości z nich są naczynia,  w których przygotowują posiłki.

Ze względu na częstotliwość ich używania, amatorzy zdrowej kuchni podkreślają, że wymarzone garnki powinny być trwałe, wykonane z bezpiecznego tworzywa i łatwe do czyszczenia. Dobrze, żeby zestaw składał się z wielu naczyń umożliwiających gotowanie, smażenie i przyrządzanie potraw na parze.

Idealnym rozwiązaniem odpowiadającym na takie potrzeby jest zestaw naczyń Welmax Premium Lux.

welmax opinie

Składa się on aż z 18 elementów. Naczynia wykonane są z antyseptycznej stali, umożliwiają gotowanie bez tłuszczu i nie sposób ich uszkodzić, ponieważ mają akutermiczne dno zapobiegające przypalaniu.
Dodatkowym plusem są umieszczone w pokrywkach termostaty, umożliwiające kontrolę temperatury.

W skład zestawu Premium Lux wchodzą:

– trzy naczynia kuchenne
– patelnie
– przykrywki z termostatem
– przykrywka półkolista
– duża i mała miska
– koszyk
– tarka
– pokrywka hermetyczna mała i duża
– pierścień redukcyjny.

Jakość wykonania naczyń z serii Lux gwarantuje, że będą służyły właścicielom długie lata nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu, a przyrządzone w nich posiłki pozwolą cieszyć się wyjątkowym smakiem i aromatem przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych.

Ostatnie posty

Kategorie