Szybkie i przyjemne sprzątanie? Jest to możliwe z nowym odkurzaczem Hera Easy Plus!

Dla wielu z nas sprzątanie nie jest ulubionym zajęciem, tylko przykrym obowiązkiem, który odkładamy w czasie lub wykonujemy szybko i pobieżnie przez co nie widać efektów naszej pracy.

Niestety coraz więcej osób cierpi na różnego rodzaju alergie i w takich sytuacjach nieskazitelna wręcz czystość jest koniecznością, ponieważ umożliwia normalne funkcjonowanie  bez przykrych dolegliwości takich jak katar, kaszel, suchość oczu itp.

Wiele osób, które muszą bardzo dokładnie dbać o czystość w domu stwierdza jednak, że nawet długotrwałe i dokładne czyszczenie mebli, podłóg i domowych sprzętów nie likwiduje brudu i kurzu w 100%.

Z myślą o tych najbardziej wymagających klientach, którzy ze względów zdrowotnych muszą przebywać w dokładnie wysprzątanych pomieszczeniach, powstał nowoczesny system czyszczący Hera Easy Plus firmy Welmax!

system hera odkurzacz welmax

Jest  to rewolucyjne wręcz urządzenie sprzątające, które przy wykorzystaniu właściwości wody  jako głównego, aktywnego czynnika, sprawia, że  sprzątane powierzchnie są idealnie czyste, a rozwiązanie to jest bezpieczne dla środowiska.

System Hera firmy Welmax dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin, w których są alergicy, dzieci i osoby starsze, ponieważ zmaksymalizowana moc ssania płynów i ciał stałych, sprawia, że powierzchnie są nieskazitelnie czyste. Bardzo ważne jest również to, że jednocześnie oczyszczane jest powietrze, a nie tylko powierzchnie stałe.

Hera Easy Plus to odkurzacz, który  wyręczy nas w wielu czynnościach, skracając czas sprzątania. Urządzenie ma następujące funkcje:
– sprząta i czyści podłogi,
– czyści materace oraz obicia mebli,
– usuwa kamień i inne zabrudzenia w łazienkach,
– myje okna,
– prasuje,
– czyści sprzęt sportowy i ogrodowy,
– czyści auta,
– czyści kostkę i kamień na podłożu elewacji.

hera easy plus zalety

Wielofunkcyjność odkurzacza Hera sprawia, że zdobywa on coraz większe grono zwolenników i mimo że jest produktem dość nowym na rynku, cieszy się już wieloma pozytywnymi opiniami.