Wełniany pas lędźwiowy na bóle pleców od Welmax

-

Siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej, problemy z nerkami– te i wiele innych czynników mogą wywoływać silne bóle pleców– szczególnie w odcinku lędźwiowym.
Z dolegliwościami tego typu borykają się zarówno starsi, ale  też osoby młode.

W wielu przypadkach okazuje się, że ból pleców można znacznie zminimalizować, a czasami zupełnie wyeliminować poprzez utrzymanie odpowiedniej temperatury w okolicach lędźwi.

Bardzo skuteczne w takich przypadkach są pasy lędźwiowe wykonane z wełny, które ogrzewając bolące miejsce znacznie łagodzą dolegliwości bólowe.

pas welniany welmax

Bardzo dobrym i cieszącym się pozytywnymi opiniami  klientów jest pas lędźwiowy z wełny camela firmy Welmax.
Jest on przeznaczony dla osób cierpiących na przewlekłe bóle pleców oraz nerek, a jego specjalna konstrukcja zapewnia kojące ciepło podczas wykonywania codziennych czynności. Solidne wykonanie i mocowanie na rzepy pozwala regulować rozmiar pasa  tak aby idealnie przylegał do ciała, chroniąc odcinek lędźwiowy przed wychłodzeniem.

Oczywiście nie należy zapominać o profilaktyce i ruchu. Osoby pracujące  za biurkiem powinny pamiętać o zachowaniu prawidłowej pozycji na krześle. Dobrze zainwestować  w odpowiednie, wygodne krzesło, ale również nie zapominać o przerwach. Jeśli spędzamy 8 godzin w pozycji siedzącej, starajmy się raz na pół godziny, chociaż na minutę oderwać od biurka, rozciągnąć się i dać odpocząć kręgosłupowi.

 

Ostatnie posty

Kategorie