Wok firmy Welmax- idealne naczynie dla miłośników kuchni azjatyckiej

-

Wok jest naczyniem bardzo często wykorzystywanym w tradycyjnej kuchni chińskiej, ale od wielu lat zyskuje popularność również u nas.
Szczególnie doceniany jest przez osoby, które lubią eksperymentować z orientalnymi smakami, ale także chcą szybko i zdrowo przygotować nasze rodzime dania duszone.

Aby cieszyć się wyrazistym smakiem i aromatem potraw należy oczywiście wybrać naczynie najlepszej jakości, zwracając uwagę na podstawowy element, którego niestety często brakuje w tańszych modelach, a mianowicie pokrywkę.
Istotne jest również tworzywo z jakiego wykonany jest wok- powinno być bezpieczne dla zdrowia, gwarantujące gotowanie bez przypalania.
Tańsze naczynia niestety często pokryte są toksycznymi powłokami, ulegającymi ścieraniu, co ma bardzo zły wpływ na nasze zdrowie.

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty jakie powinno spełniać idealne naczynie, Welmax poszerzył swoją ofertę o wok, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

wok welmax zalety
Wyróżnia go:
Nowoczesny design,
Przemyślany kształt zapewniający  soczystość potraw,
– Wszystkie szczegóły dopracowane tak, aby dania przyrządzone były szybko przy zachowaniu cennych wartości odżywczych,
Antybakteryjna, hipoalergiczna stal zapewniająca równomierny rozkład temperatury i najwyższą higienę,
Dopasowanie do kuchenki gazowej i indukcyjnej,
Powłoki uniemożliwiające przypalanie,
Wieloletnia gwarancja.

Wok firmy Welmax to nowoczesna odsłona tradycyjnego chińskiego naczynia, dająca możliwość szybkiego i zdrowego przygotowania ulubionych potraw.
Można gotować w nim bez użycia tłuszczu i soli, co korzystnie wpływa nasze zdrowie, a specjalne powłoki oraz kształt naczynia sprawiają, że oszczędzamy czas i pieniądze, ponieważ posiłki przygotowywane są krócej niż zwykle.

Wok firmy Welmax został zaprojektowany przez najlepszych szefów kuchni,  specjalistów z zakresu żywienia inżynierów i designerów, dzięki czemu jest maksymalnie funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie.

 

Ostatnie posty

Kategorie