Dołącz do Klubu Welmax

-

Welmax to znana w Polsce firma oferująca ekskluzywne produktu do domu. W bogatym asortymencie znajdziemy m.in. wełniane pościele, włoskie naczynia oraz innowacyjne urządzenia, które ułatwią nam codzienne funkcjonowanie.Celem Welmaxu jest dostarczenie klientom produktów najwyższej jakości, promujących zdrowy styl życia.

WELMAX KLUB

KLUB WELMAX

Rosnąca świadomość społeczna na temat mądrych zakupów sprawia, że z roku na rok przybywa nowych klientów firmy.

Właśnie z myślą o nich powstał Klub Welmax. Jest to miejsce, dzięki któremu stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje i wiele innych profitów.

WELMAX KLUB JAK DOŁĄCZYĆ

Do Klubu Welmax można dołączyć jako Gość – ma on nieco mniej możliwości oraz Klient – może korzystać ze wszystkich funkcji klubu lojalnościowego – zniżek, programów partnerskich itp.

Aby zostać członkiem Klubu Welmax, nie trzeba wnosić żadnej opłaty. Dołączenie do społeczności jest całkowicie darmowe. Rejestracja do klubu zajmuje dosłownie chwilę – wystarczy w specjalnym formularzu wpisać swoje dane. Aby przystąpić do Klubu jako Klient, należy również podać numer umowy z Welmaxu.

klub welmax co to

WELMAX KLUB KORZYŚCI 

Członkostwo w Klubie Welmax to niezliczone korzyści. Wśród najważniejszych wymienić można:

    • Rabaty dostępne tylko dla członków społeczności,
  • Nawet 50% zniżki,
  • Comiesięczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
  • Dostęp do mobilnego konsultanta w całym kraju 50% taniej,
  • Programy partnerskie,
  • Dostęp do aktualności, w tym informacji o wszystkich nowościach,
  • Dostęp do najnowszej oferty sklepu,
  • Członkostwo w prestiżowej społeczności.

Klub Welmax to prestiżowa przestrzeń dla osób które cenią nowoczesne rozwiązania dla swojego domu. To również miejsce dla świadomych klientów dbających o zdrowie swoje i najbliższych. Klienci oraz założyciele Klubu wzajemnie się inspirują i motywują w zmianie codziennych nawyków. Wszystkich, którzy podzielają takie podejście, zachęcamy do dołączenia!

WELMAX KLUB https://welmax-club.pl/

 

Ostatnie posty

Kategorie