Oczyszczacz powietrza od Welmax – prosty sposób na czyste powietrze w domu

-

Co jako pierwsze przychodzi Ci na myśl, gdy mowa o czystym powietrzu? Zielone płuca świata, czyli rozciągające się na ponad 5 milionów kilometrów lasy, w których zapominamy o szkodliwej działalności człowieka? Może myślisz o świecie, w którym wszystkie fabryki i producenci wytwarzają swoje dobra w zgodzie ze środowiskiem, a pojęcie SMOGU jest już przeszłością? A może pomyślałeś o lesie w swojej okolicy, który mimo niefortunnego położenia, nadal ogranicza miejskie zgiełki i żyje swoim życiem? Bez względu na to, z którym scenariuszem się utożsamiasz, możesz spokojnie odetchnąć. Czyste powietrze jest łatwiejsze do osiągnięcia, niż Ci się wydaje.

Walka o czyste powietrze zaczyna się w domu

Wielkie zmiany zaczynają się od małych kroków. W Welmax widzimy naszą planetę jako miejsce przyjazne wszystkim pokoleniom, która dzięki wysiłkowi człowieka jest w stanie dać nadzieję na lepsze jutro. Ekolodzy alarmują o ociepleniach klimatu i niepokojących zmianach w naszym wspólnym domu, jakim jest planeta. Uczyniliśmy więc pierwszy krok, który przybliży nas do pozytywnej przyszłości. Stworzyliśmy oczyszczacz powietrza Cirrus Life. Kolejny krok należy do Ciebie. 🙂

Co powinieneś wiedzieć o Cirrus Life firmy Welmax?

Cirrus Life to urządzenie, które można z powodzeniem stosować do oczyszczania powietrza nawet w centrum najbardziej zanieczyszczonego miasta. Wszystko za sprawą kilku filtrów, których wspólne działanie pozwala na dokładne usunięcie wszystkich zanieczyszczeń w otaczającym nas powietrzu. Filtr hepa oraz filtr activcarbon usuwają:

  • Tlenki siarki,
  • Tlenki azotu,
  • Tlenki azotu,
  • Smog,
  • Sadzę,
  • Pozostałe lotne związki organiczne.

Oprócz oczyszczania powietrza, skutecznie zabija wirusy i drobnoustroje

Dodatkowo oczyszczacz powietrza posiada lampę UV. Podobne lampy możemy odnaleźć wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie szczególnej higieny m.in. w szpitalach, laboratoriach, gabinetach kosmetycznych i klinikach. Przenieśliśmy to rozwiązanie do Cirrus Life, przez co urządzenie dodatkowo dezynfekuje powietrze. Promieniowanie jest niezauważalne i bezpieczne dla ludzi, jednak skutecznie rozprawia się z bakteriami i wirusami. Nasi klienci skutecznie wykorzystują go w walce z pandemią COVID-19.

Jonizuje powietrze i dobroczynnie wpływa na nasze zdrowie i nastrój 

Jonizator wbudowany w urządzeniu pozwala na nasycenie powietrza ujemnymi cząsteczkami, które sprzyjają naszemu zdrowiu. Nie musisz się obawiać, ujemne atomy powstają naturalnie i dzięki niemu powietrze ma orzeźwiające właściwości. Takie same powstają po burzy lub w okolicach wodospadów. Udowodniono, że zjonizowane powietrze pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Obniżają poziom stresu, poprawia koncentrację i pamięć, wpływają na regulację pracy serca i ciśnienie krwi oraz poprawiają odporność organizmu. Same pozytywy!

Cirrus Life od Welmax – przyszłość dla nowych pokoleń i konieczność dla obecnych

Oczyszczacz powietrza Cirrus Life to nowoczesne urządzenie, które sprawi, że we wnętrzu Twojego domu na stałe zagości świeże powietrze. Nie tylko nie musisz martwić się już o otaczające Cię zanieczyszczenia w postaci smogu i innych lotnych substancji. Dzięki Cirrus Life pozbędziesz się wirusów i bakterii, a także poprawisz ogólny nastrój. Różnicę odczujesz już po pierwszej dobie działania urządzenia. Zadbaj o powietrze, którym oddychasz Ty i pozostali domownicy!

Zobacz pozytywne Opinie o Cirrus Life od Welmax

Ostatnie posty

Kategorie