Masz małe dziecko, zwierzęta, jesteś alergikiem? Wypróbuj bezfiltrowy oczyszczacz powietrza Welmax!

-

Dbanie o czystość i porządek w domu to oczywiste obowiązki, które spełniamy mniej lub bardziej chętnie, aby czuć się  komfortowo we własnym domu. Pranie, odkurzanie, mycie okien- to znane nam czynności, które według większości wyeliminują kurz i brud.
Często zapominamy jednak, że wiele drobnoustrojów, bakterii, grzybów, alergenów i innych szkodliwych mikroorganizmów unosi się w powietrzu, którym oddychamy.
Niektórzy zapewne słyszeli o specjalnych urządzeniach oczyszczających powietrze w sklepach spożywczych, gabinetach lekarskich, czy szkołach. Obecnie technologia rozwija się w tak szybkim tempie, że każdy może mieć taki wynalazek we własnym mieszkaniu!

Niezawodnym urządzeniem oczyszczającym powietrze ze wszystkich szkodliwych mikroogranizmów jest wentylator Airocide oferowany przez firmę Welmax.

bezfiltrowy oczyszczacz powietrza welmax
Jego działanie polega na kierowaniu lotnych alergenów do wnętrza urządzenia, spowolnieniu ich ruchu i rozprowadzeniu po arkuszu bardzo gęsto rozmieszczonych rurek. W momencie kiedy zetkną się one z powierzchnią katalityczną- ulegają rozbiciu na poziomie cząsteczkowym. Proces ten nazywany jest oksydacją i jest bardzo skuteczny. Co więcej w wyniku jego działania nie powstają żadne produkty uboczne.

Co zwalcza oczyszczacz Airocide?
Liczne badanie dowiodły, że likwiduje on duże i małe cząstki organiczne- bakterie, wirusy,  astmageny, alergeny, roztocza, zwierzęcą sierść. Działa nawet na gronkowca i bakterie wąglika!
Ponadto eliminuje  szkodliwe substancje emitowane przez środki czystości, odkażacze, aerozole, opary farby, meble, podłogi itp.

Urządzenie Airocide jest bardzo proste i wygodne w użyciu. Wystarczy podłączyć je do prądu i wybrać jeden z 3 trybów pracy:

Tryb cichy– odpowiedni w miejscach, które wymagają ciszy- np. w pokoju dziecięcym,
Tryb pełny– urządzenie działa wtedy na pełnej mocy,
Tryb automatyczny– urządzenie wykorzystując wbudowany czujnik światła przełącza się na tryb cichy nocą i wraca do trybu pełnego w ciągu dnia.

Oczyszczacz powietrza oferowany przez firmę Welmax został zaprojektowany tak, aby swoimi rozmiarami oraz designem pasował zarówno do przestronnych jak i przytulnych wnętrz.

oczyszczacz powietrza welmax
Jest to idealne rozwiązanie dla osób zmagających się z różnego rodzaju alergiami, rodziców z małymi dziećmi, właścicieli zwierząt oraz wszystkich, którzy chcą żyć zdrowo.

Ostatnie posty

Kategorie