Niezawodny robot sprzątający od Welmax

-

Każdy z nas lubi wypocząć w czystym, pachnącym świeżością domu. Jednak, żeby cieszyć się porządkiem często musimy spędzić wiele godzin na sprzątaniu, a to już nie należy do naszych ulubionych czynności. Mopy, ścierki, detergenty, wycieranie na mokro i na sucho…Na samą myśl odechciewa nam się domowych porządków. Na szczęście na rynku pojawiła się odpowiedź, dla tych, którzy chcą cieszyć się czystością i świeżością, nie tracąc przy tym całego dnia na sprzątanie.
Mowa o wielofunkcyjnym urządzeniu Turbo Power Cleaner firmy Welmax.

odkurzacz welmax

Turbo Power Cleaner to wielofunkcyjny robot, który rozprawi się z najtrudniejszymi zabrudzeniami!
Urządzenie łączy w sobie funkcje zwykłego odkurzacza, mopa, odświeżacza i nawilżacza powietrza, maszyny czyszczącej meble i tapicerkę, a nawet dmuchawy do liści– nie musimy więc zagracać mieszkania niepotrzebnymi przyrządami i szkodliwymi środkami czystości.

TPC jest szczególnie polecany dla alergików, ponieważ posiada filtr wodny, przez co cały kurz zostaje usuwany i nie wydostaje się poza zbiornik tak jak dzieje się w przypadku odkurzaczy z workami. Oprócz tego funkcja nawilżania powietrza ułatwia oddychanie i daje poczucie długotrwałej świeżości. Do urządzenia można dokupić też olejki eteryczne ( bez alergenów), które sprawią, że w mieszkaniu oprócz uczucia świeżości, będzie unosił się piękny zapach.

 

Dzięki TPC możemy umyć okna, podłogi, odświeżyć fugi, a nawet odnowić stare tapicerowane meble. Urządzenie wyręczy nas w wielu niewygodnych czynnościach, sprawiając, że sprzątanie stanie się łatwiejsze, przyjemniejsze i mniej czasochłonne.
Niezdecydowani mogą poznać jego możliwości w trakcie pokazów firmy Welmax, na które można się łatwo umówić poprzez stronę internetową lub poczytać opinie na welmax’owym forum.

Ostatnie posty

Kategorie