Poznaj sprzęty, które powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym domu!

-

Nowoczesny dom to elegancki design, wygoda i funkcjonalność, które wpływają na ogólny komfort życia mieszkańców. To również rozwiązania ekologiczne, które nie zagrażają środowisku naturalnemu oraz naszemu zdrowiu. Kiedy chcemy zaaranżować nowoczesną przestrzeń do mieszkania, warto pomyśleć jakie urządzenia ułatwią nam życie, a jednocześnie korzystnie wpłyną na nasze zdrowie i samopoczucie.

 Na naszej liście „must have” znalazły się 4 produkty spełniające te kryteria. Są to:

Oczyszczacz powietrza Cirrus Welmax

Oczyszczacz powietrza – żyjemy w czasach kiedy alergie to zmora w co drugim domu. Problem nasilają wszechobecne grzyby, bakterie, kurz i inne szkodliwe substancje, które wdychamy. Aby pozbyć się przykrych dolegliwości i stworzyć we własnym domu czystą, bezpieczną przestrzeń, warto zainwestować w oczyszczacz powietrza.

Sprzętem, który szczególnie polecamy jest Cirrus firmy Welmax. Jest to innowacyjny system z wbudowanym jonizatorem, które zamienia  jony dodatnie w ujemne. Identyczne procesy zachodzą w warunkach naturalnych po burzy, dlatego mamy wrażenie, że powietrze jest lekkie i czyste, a my możemy oddychać pełną piersią.

Oczyszczacz powietrza Welmax ma wiele zalet – zwalcza cząstki smogu, usuwa nieprzyjemne zapachy, usuwa bakterie, grzyby i pleśń, powstrzymuje rozmnażanie wirusów, eliminuje skutki działania substancji lotnych takich jak benzen czy amoniak, usuwa z powietrza pałeczki odpowiedzialne za zapalenie płuc, a także pałeczki okrężnicy czy PM10. Oprócz tego rozkłada formaldehydy, koncentruje jony ujemne i sterylizuje promienie UV.

Urządzenie działa cicho, ma nowoczesny design, można sterować nim pilotem i ustawić specjalną blokadę dla dzieci.

Klimatyzator Fiamotto Welmax

Klimatyzator – przyjemny chłód w upalne dni, ciepłe powietrze zimą, sprawny wentylator – wielu z nas marzy o takich warunkach we własnym domu i wszystko to jest możliwe jeśli kupimy nowoczesny klimatyzator. Jednym z wartych uwagi produktów jest Fiamotto od firmy Welmax.

Dzięki niemu na pewno nie zmarzniemy ani nie ulegniemy przegrzaniu co jednocześnie zabezpieczy nas przed przeziębieniami. Fiamotto to innowacyjne rozwiązanie idealne dla nowoczesnego domu. Oprócz ogrzewania i chłodzenia, posiada wspomniany już wentylator, który działa w trzech trybach.

Wyciskarka Sybilla Welmax

Wyciskarka do sokówpicie soków ze świeżych owoców i warzyw to źródło witalności i zdrowia. Z pewnością o wiele lepiej wyprodukować swój własny napój niż kupować drogie i pełne konserwantów  soki z marketów. Warunkiem pozyskania wartościowego i smacznego soku jest posiadanie dobrej wyciskarki- najlepiej wolnoobrotowej. Bardzo solidnym sprzętem jest Sybilla Welmaxu, dzięki której pyszny sok możemy pozyskać już w 15 minut!

Zalety wyciskarki to m.in.:

  • szeroki  wlot na owoce i warzywa,
  • dwa filtry w zestawie,
  • bezpieczny mechanizm,
  • nowoczesny silnik
  • 5 letnia gwarancja użytkowania.

Wyciskarka do soków to świetne rozwiązanie dla osób dbających o zdrowie, chcących zrzucić zbędne kilogramy, a także rodzin z dziećmi, które nie chcą jeść warzyw.

Robot do mycia okien Aquamenti Welmax

Urządzenie do mycia okien – w nowoczesnym domu chcemy dbać o czystość, ale jednocześnie nie zamierzamy spędzać na sprzątaniu cały dni. Dobrym rozwiązaniem będzie zatem korzystanie z urządzeń, które nas w tym wyręczą i zrobią to dokładniej oraz szybciej. Jednym z wartych uwagi sprzętów jest  robot do mycia okien Aquamenti od Welmax. Z jego pomocą umyjemy okna,  lustra, kabiny prysznicowe lub płytki ścienne.

Mechanizm działania Aquamenti jest prosty i przypomina naturę glonojada- przy  pomocy specjalnych przyssawek sprawnie porusza się on po pionowych powierzchniach i dostosowuje się do ich grubości czyszcząc je dokładniej niż powszechnie stosowane „gadżety”.

Zalety Aquamenti to m.in.:

  • czujnik żyroskopowy i system nawigacji, które kontrolują ruchy robota,
  • system Single Slide Cleaning- gwarantujący dokładne czyszczenie szkła o różnej grubości,
  • możliwość sterowania urządzenia przy pomocy smartfona,
  • ekologiczność rozwiązania.

Jeśli chcecie mieszkać w nowoczesnym i przyjaznym dla zdrowia miejscu, zachęcamy do rozważnego planowania zakupów i wybierania tego co naprawdę będzie miało wpływ na wasze zdrowie i komfort życia. Powyższe produkty to nasze propozycje, ale warto dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb.

Avida MOP Automatyczny Welmax

Ostatnie posty

Kategorie