JET CLEANER – niezawodny robot sprzątający od Welmax

-

Dla wielu z nas sprzątanie to niestety przykry obowiązek, któremu chcemy poświęcać jak najmniej czasu.
Kiedy pomyślimy  o ciągnięciu za sobą ciężkiego odkurzacza, wymianie końcówek, trzepaniu lub  czyszczeniu worków na kurz, hałasie i wielu innych niedogodnościach, na dobre odechciewa nam się domowych porządków.
Okazuje się jednak, że w dobie nowoczesnego sprzętu, kieszonkowych komputerów i wszelkiego rodzaju robotów, nie musimy wcale biegać z odkurzaczem!
Na rynku pojawiły się bowiem urządzenia sprzątające, które mogą nas całkowicie w tym wyręczyć.
Mowa o automatycznych odkurzaczach nazywanych też robotami sprzątającymi, które działają jak zdalnie sterowany pojazd wyposażony w specjalne czujniki umożliwiające sprawne i bardzo dokładne przemieszczanie się po domu.

Jednym z lepszych urządzeń tego typu na rynku jest JET CLEANER firmy Welmax wyposażony w intuicyjny programator czasowy. Dzięki temu możemy ustawić dokładny czas jaki robot ma na sprzątnięcie całego mieszkania.

robot sprzatajacy welmax
JET CLEANER wyróżnia się mocnym akumulatorem, cichym trybem pracy oraz małymi rozmiarami, dzięki czemu odkurzanie nie przeszkadza domownikom, a sam sprzęt nie zajmuje wiele miejsca i można go schować dosłownie wszędzie.
Wielką zaletą jest jego bezobsługowość i fakt, że może on sprzątać  mieszkanie nawet podczas naszej nieobecności!

JET CLEANER Welmax-u ma wiele funkcji- może czyścić dywany i chodniki, a także panele, kafelki i parkiety. Dodatkowym udogodnieniem jest opcja, dzięki której w przypadku rozładowania baterii odkurzacz sam namierza źródło energii i zaczyna się ładować!

Automatyczny robot sprzątający to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych osób, które cenią sobie czystość, wygodę, a także swój czas, który mogą w końcu wykorzystać na przyjemniejsze rzeczy niż sprzątanie.

W ostatnim czasie świadomość konsumentów rośnie. Są oni coraz bardziej wymagający i zwracają uwagę na potwierdzone fakty dotyczące kupowanych produktów. Jakie są fakty na temat asortymentu firmy Welmax?

  • Po pierwsze – najwyższa jakość potwierdzona specjalistycznymi certyfikatami,
  • po drugie bezpieczne dla zdrowia tworzywa,
  • po trzecie elegancki,
  • nowoczesny design.

Firma Welmax to 13 lat doświadczenia i coraz więcej zadowolonych klientów. Fakty mówią same za siebie.

 

Ostatnie posty

Kategorie