Security Clean – innowacyjny robot sprzątający od Welmaxu

-

Sprzątanie domu to obowiązek, który wielu z nas chciałoby pominąć lub zrzucić na kogoś innego. Niestety zatrudnienie pomocy domowej to rozwiązanie, na które nie każdego stać. Pozostaje nam więc zaciśnięcie zębów i zabranie się do roboty… Istnieje jednak sposób, aby domowe porządki były skuteczniejsze i przede wszystkim krócej trwały. Wystarczy odpowiednie urządzenie o wielu funkcjach, które wyręczy nas w różnych czynnościach.

system piorąco-czyszczący Security Clean Welmax

Idealnym sprzętem, który spełnia te wymagania jest Security Clean od Welmaxu. Ten innowacyjny system czyszcząco- piorący łączy w sobie funkcje aż 10 urządzeń! Z Security Clean umyjemy szyby, podłogi, dywany, wypierzemy tapicerkę, umyjemy samochód, a nawet odkurzymy liście w ogrodzie!

Security Clean Welmax

Security Clean system piorąco-czyszczący Welmax

Dodatkowym atutem, szczególnie docenianym przez alergików jest fakt, że odkurzacz oczyszcza i nawilża powietrze, a kiedy dodamy specjalny olejek eteryczny, dodatkowo mamy efekt aromaterapii!

Security Clean Welmax to wiele korzyści z użytkowania. Najważniejsze z nich to:

  • przyjazność dla alergików,
  • ochrona kręgosłupa (nie trzeba się schylać, ponieważ przycisk jest w uchwycie),
  • oszczędność czasu (wielofunkcyjność przyspiesza sprzątanie),
  • brak wymiennych worków i filtrów (dzięki temu oszczędzamy pieniądze),
  • nowoczesny, elegancki design,
  • wielofunkcyjność (dzięki temu możemy zrezygnować z wielu akcesoriów i szkodliwych detergentów do sprzątania),
  • wieloletnia gwarancja (zapewnia to długotrwałe, bezpieczne korzystanie).

Security Clean Welmax system piorąco-czyszczący

Zestaw Security Clean zawiera: przystawkę dużą piorącą, przystawkę małą, końcówkę do twardych posadzek, głowicę podłogowo- dywanową, ssawkę szczelinową, odświeżacz powietrza, koncentrat do prania, płyn zapobiegający nadmiernemu spienianiu, opcjonalnie- turboszczotka.

Nowoczesny robot sprzątający od firmy Welmax sprawia, że sprzątanie staje się szybsze, przyjemniejsze i dokładniejsze.
Mimo jednorazowej inwestycji, koszta zwracają się w ciągu użytkowania, ponieważ oszczędzamy na szkodliwych detergentach, nieskutecznych akcesoriach do sprzątania oraz wynajmowanych firmach, np. piorących dywany.

Welmax system piorąco-czyszczący Security Clean

Security Clean to idealne rozwiązanie dla osób dbających o czystość i szanujących swój czas. Z takim sprzętem, z pewnością znajdziemy więcej chwil tylko dla siebie, a weekend będzie kojarzył się z odpoczynkiem, a nie przykrymi obowiązkami!

POLECAMY:

securityclean.pl

 

 

Ostatnie posty

Kategorie